O Tereza Fashion

“Být ženou a milovat módu není hřích…..”

Ano, milujeme módu, milujeme oblékat Vás – ženy, dívky a dotvářet Váš osobitý styl našimi kousky. Na Eshopu najdete sportovně elegantní módu, kde si zakládáme na jednoduchosti, snadných kombinacích  – což zaručuje více variant nošení outfitů. Největší odměnou pro nás je spokojená , šťastná zákaznice – klientka, která se k nám vrátí s důvěrou.

Věnujeme se také individuálnímu přístupu k zákazníkům – poradenství v oblasti oblékání, a životního stylu, což spolu velmi úzce souvisí. 

Tereza Fashion podporuje ze své činnosti ” Mazlíky v nouzi” – najdete u nás nové Help Dog produkty   Bazárkové zboží – nošené ,  v top stavu, kdy z výtěžek  putuje právě  k opuštěným či týraným pejskům/kočičkám konkrétních organizací nebo útulků. Vše vždy průběžně zvěřejníme v našem Blogu a na FB stránce .  Momentálně spolupracujeme s ostravskými Mazlíky v nouzi , více se dozvíte v našem Blogu nebo na:

https://www.facebook.com/TerezafashionbyPet/?eid=ARAsh-Teac6DIUYjj5E703LRiv0JMGr9kP0nsLz_5s3Ac6m-X9ykKUrRAlSBwuNj7OGa8nRzmz8LjEmN&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000400237227&fref=tag

Užívejte si módu s námi a v případě, že Vašim nákupem produktů Help Dog nebo Bazárku přispějete na konkrétní případy , děkujeme.

 

Vás nákupní košík

No products in the cart.

Return to Shop
X