Také milujete vůni kokosu ? Věděli jste , že kokosový olej můžete použít mnoha způsoby , nejen v kuchyni ale také jako kosmetický přípravek na pleť , tělo , zuby ,nehty??

Pár tipů pro domácí hýčkání – vlastní zkušenost – používám kokosový olej již léta 🙂

Bio nebo panenský kokosový olej samozřejmě nezbavený vůně mám stále doma , pořídit se dnes dá v lékárnách a běžně v obchodní siti potravin. Téměř denně ho používám na tělo po sprše , kdy nanáším na vlhkou neosušenou kůži – lépe absorbuje – zbytek lehce otřu do ručníku. Také se s ním krásně čistí zuby – jednak má bělící účinky, ale také odstraňuje zápach z úst a ničí bakterie. Používám ho na zábaly na ruce a nehty , když mám chvíli navíc a také se s ním krásně odličuje obličej i řasenka. Samozřejmě ho můžete použít na zábal na vlasy .

V kuchyni kokosový olej používám do domácky vyráběných másel z mandlí a arašídů atd , nebo používám při mých ranních přípravách zdravých snídaní – palačinek bez mouky , kdy rozmačkám banán , přidám vejce, chia semínka , občas když vím, že potřebuji být nabitá energíí na déle – hrst ovesných vloček. Připravuji na pánvi lehce zakápnuté kokosovým olejem . Moje snídaně tak získá i krásnou vůni. Ale já ten kokos pak musím mít i na palačinkách – takže přidám kokosové máslo nebo lupínky 🙂

Jak používáte kokosový olej Vy??

Krásný den přeje Petra

Tereza Fashion

Related Articles

Tato kolekce je opět limitovaná, max 2 ks každého modelu , krásné jarní barvy , námořnický styl, koženka, jeans ,...
Read more

Vánoce se blíží

Mé milé zákaznice , objednávky , které máte jako Vánoční dárek mi uveďte do poznámky a zboží bude označeno červenými...
Read more

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vás nákupní košík

No products in the cart.

Return to Shop
X